
Pierwsza pomoc to supermoc


Nasze klasy siódme i ósme przeszły twardą szkołę życia pod okiem ratowników z firmy Transmed.

Uczyliśmy się tamować krwotoki, zakładać stazy i stabilizować złamania w sytuacjach awaryjnych


.
Dziękujemy za przekazaną wiedzę
i profesjonalizm!

Rośnie nam odpowiedzialne pokolenie

.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu
Miasto Zgierz.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!