Wielkie brawa dla naszych sportowców!
Wielkie brawa dla naszych sportowców! 

Mamy ogromne powody do dumy!
W urzędzie Miasto Zgierz odbyła się uroczystość, podczas której Przemysław Staniszewski - Prezydent Miasta Zgierza wręczył wyróżnienia dla najzdolniejszej sportowo młodzieży w naszym mieście.
Nasi uczniowie: Barbara Bajerska, Oliwier Zarzycki oraz Aleks Kosiba znaleźli się w gronie najlepszych młodych sportowców Zgierza.
To wspaniałe docenienie ich ciężkiej pracy, treningów i pasji.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia wraz z innymi szkołami. Sport to nie tylko wyniki, ale przede wszystkim kształtowanie charakteru i nauka gry fair play. 
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i trzymamy kciuki za kolejne wyróźnienia! 
_________
Opieka: Michał Cembala


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!