Logo Szkoły Podstawowej nr 11 w Zgierzu
Powróć do: Szkoła

Świetlica szkolna

Przebywanie dziecka w świetlicy szkolnej jest bezpłatne (niezależnie od tego, ile godzin dziecko w niej spędza). Kwalifikacja  uczniów  odbywa  się  na  podstawie Karty Zgłoszenia Dziecka do Świetlicy Szkolnej.
Dzieci  mogą  być  odbierane  ze  świetlicy  tylko  przez osoby  wymienione  lub upoważnione pisemnie  przez  rodziców/prawnych  opiekunów w Karcie Zgłoszenia. Każda  zmiana  w  sposobie  odbioru, powrotu  dziecka  do  domu  ze  świetlicy  szkolnej,  musi  być  zgłoszona  do  wychowawcy  świetlicy  w  formie pisemnej. Świetlica  wymaga  pisemnych  upoważnień  od  rodziców/opiekunów  w  przypadku samodzielnego  wyjścia  dziecka  po zajęciach do  domu.

Świetlica w naszej szkole stanowi przestrzeń dla edukacji, rozwoju i zabawy. 
Zapewnia  opiekę  swoim  wychowankom  w  dni  pracy  szkoły  w  godzinach  od  6.45 do 16.15

W ramach codziennych zajęć świetlicowych: 
rozwijamy zdolności manualne poprzez stosowanie różnorodnych technik plastycznych i zajęcia praktyczne,
→ organizujemy konkursy oraz zachęcamy uczniów do udziału w konkursach szkolnych i międzyszkolnych,
zapewniamy uczniom aktywny wypoczynek, dbamy o ich rozwój fizyczny poprzez zabawy i zajęcia ruchowe,
promujemy zdrowy styl życia,
rozbudzamy zainteresowania czytelnicze poprzez czytanie książek,
kształcimy zdolności poznawcze poprzez gry i zabawy dydaktyczne,
uczymy poczucia estetyki,
wdrażamy uczniów do poczucia ładu i porządku,
dbamy o kulturę osobistą dzieci,
uczymy współpracy i współdziałania w grupie rówieśniczej,
pomagamy uczniom w odrabianiu zadań domowych,
wzbogacamy wiedzę o naszym mieście i regionie,
uczymy bezpiecznie żyć.

 

ŚWIETLICA  SZKOLNA

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2025/2026

 

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINY PRACY NAUCZYCIELI

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

 

Poniedziałek

 

6.45 - 12.00

10.00-12.30

12.00-14.00

11.30-16.15

 

J.Cieślak

M.Lewandowska (jadal.I)*

M.Pietraszko (jadalnia II)*

B.Walczyńska-Kaczmarek

 

 

Wtorek

 

  6.45 - 12.00

  8.40-9.40

  10.00-14.00

  13.50-15.05

  9.00-16.15

 

B.Walczyńska-Kaczmarek

A.Szymaniak

J.Cieślak

A.Szymaniak

M.Lewandowska (jadal.I i II)*

 

 

Środa

 

6.45-12.45

 11.15-15.00

 10.30-16.15

 

B.Walczyńska-Kaczmarek (j.I)

M.Lewandowska

J.Cieślak (jadalnia II)*

 

 

Czwartek

 

6.45-13.00

10.00-15.00

10.45-11.30

13.15-16.15

 

 

J.Cieślak (jadalnia I)*

B.Walczyńska-Kaczmarek (j.II)

A.Szymaniak

A.Szymaniak

 

 

Piątek

 

6.45-11.45

9.00-10.30

11.30-14.30

11.30-16.15

 

 

B.Walczyńska-Kaczmarek

M.Lewandowska

M.Pietraszko (jadalniaI i II)*

J.Cieślak

Pliki do pobrania: