Dzień dziecka w Urzędzie
Ach cóż to był za dzień
. Brak szkoły, ale za to przejęcie jakże ważnej funkcji w mieście Zgierz.
W tym roku Małym Prezydentem został uczeń naszej szkoły - Franek Madej. W tej roli Franek spisał się wzorowo, a jednocześnie poznając obowiązki najważniejszej osoby w mieście oraz zwiedzając miejsce pracy prezydenta zdobył ogromne doświadczenie.
Gratulujemy wygranego konkursu 


i jesteśmy dumni, iż tak kreatywni uczniowie uczęszczają do Naszej szkoły


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!