Rozstrzygnięcie konkursu „Jesień w obiektywie”
Z ogromną radością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Jesień w obiektywie”! Uczniowie po raz kolejny pokazali, że potrafią uchwycić piękno świata
w wyjątkowy sposób.
Wyniki prezentują się następująco:
Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy zaangażowania — każdy z nich otrzymał dyplom za udział
w konkursie. 

Dziękujemy za piękne jesienne kadry i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach! 

__________
Organizacja: Samorząd uczniowski


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!