Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosna w obiektywie”
Z radością ogłaszamy wyniki naszego wiosennego konkursu fotograficznego! 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i przepiękne prace, które pokazały, jak wyjątkowa potrafi być wiosna uchwycona w kadrze.
Piotr Żabicki
a
Barbara Bajerska
a
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym

Wasze zdjęcia zachwyciły jury kreatywnością
i wrażliwością na piękno natury.
________
Organizacja konkursu: Samorząd Uczniowski


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!