FINAŁ KONKURSU „Portrety emocji”
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu „Portrety emocji” za odwagę w pokazywaniu uczuć poprzez sztukę. 
Każda praca była niepowtarzalna i pokazała, jak wiele emocji można wyrazić bez słów.
Jury miało naprawdę trudne zadanie, dlatego wyłoniono aż
wyróżnień i
nagrody główne.
Antoni Pogonowski - #sp11
Hanna Bergman, Hanna Garncarek, Malina Garncarek, Julia Lipicka - PPSP.
Laureaci otrzymali z rąk zastępcy Naczelnika Wydziału Edukacji i Młodzieży - pani Małgorzaty Bujalskiej oraz Dyrektora Szkoła Podstawowa nr 11 w Zgierzu - Ewy Grabowskiej nagrody i dyplomy, które mamy nadzieję, pomogą w dalszym rozwijaniu talentów plastycznych.
Dzięki uprzejmości pani kierownik Kingii Siemońskiej, finał konkursu i wernisaż odbył się w siedzibie Centrum Kultury Dziecka Zgierz przy ul. Rembowskiego 17.
Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami oraz grupy szkolne lub przedszkolne.
Rada Rodziców przy #sp11
________
Organizacja konkursu:
Karolina Kałużna
Malwina Szwalbe


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!