Znamy już mistrzów ortografii klas drugich i trzecich
W tym roku w konkursie pod honorowym patronatem Przemysław Staniszewski - Prezydent Miasta Zgierza w kategorii klas drugich zwyciężyli:
Tytuły laureatów trzecioklasistów trafiły do:
To już
edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które promuje piękno języka polskiego, rozwija umiejętności ortograficzne i zachęca najmłodszych do językowych wyzwań. Uczestnicy zmierzyli się z niełatwymi zasadami pisowni, walcząc o tytuł mistrza ortografii oraz cenne nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Zgierzu, Radę Rodziców przy #sp11, Santé oraz Beza-krówka lody rzemieślnicze.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom odwagi, wiedzy i zaangażowania 

.
_______
Organizacja: Monika Lisowska, Malwina Szwalbe, Piotr Bekrycht


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!