„Młodzieżowe Rady na Sejm!”
Uczniowie #SP11 – Julia Marcinkowska z klasy
b oraz Wojciech Dominiak z klasy
b, pełniący funkcję Młodzieżowych Radnych Miasto Zgierz, mieli okazję uczestniczyć
w wyjątkowym wydarzeniu pt. „Młodzieżowe Rady na Sejm!” w Miasto Stołeczne Warszawa.
w spotkaniach i rozmowach dotyczących aktywności młodzieży w życiu publicznym
.
To była niezwykle cenna lekcja obywatelskości, samorządności i odpowiedzialności za lokalną społeczność 
.
Gratulujemy Julii i Wojtkowi za godne reprezentowanie Szkoła Podstawowa nr 11 w Zgierzu oraz Miasta Zgierza! 


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!